O nas

 

LAMELU TEAM

 

LAMELU to rodzinna polska marka tworząca zestawy mama-córka. Mimo, że z nowym brandem zaczynamy dopiero dzisiaj to bazujemy na doświadczeniu krawieckim naszych najbliższych, którzy w branży modowej działają już od 1989 roku.

Inspiracją do stworzenia LAMELU były narodziny naszej córki Amelii, która pojawiając się w naszym życiu, wywróciła je do góry nogami. Przewartościowała dotychczasowe przyzwyczajenia, zmieniła cele, potrzeby i marzenia. A co najważniejsze przeorganizowała również naszą szafę i to w każdym znaczeniu. #mamaicórka, #matchymatchy #motheranddaughter na dobre zagościły w naszych codziennych stylizacjach. Z początku celowo tworzone zestawy, z czasem stały się czymś naturalnym. Stąd też pomysł na stworzenie własnych autorskich zestawów #mamaicórka.

Czym się wyróżniamy? Przede wszystkim nasze sukienki są w 100% szyte w Polsce. Nasze materiały są w większości naturalne, a kroje sukienek ponadczasowe, a zarazem uniwersalne. Cenimy elegancje, tak samo mocno jak wygodę. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze kobiety tego właśnie szukają w modzie. Dlatego możemy zapewnić Cię, że tworzone przez nas sukienki są użyteczne i wielofunkcyjne, idealne na każdą okazje zaczynając od pracy, weekendowych wyjazdów za miastem, a kończąc na wieczornym wyjściu do knajpy z przyjaciółmi. Jak to mówią diabeł tkwi w detalach.

Z paskiem czy bez, na szpilkach czy w adidasach, z kopertówką czy z koszykiem - wszytko będzie wyglądało dobrze. Nie wierzysz? Przekonaj się sama! W twoje ręce oddajemy produkt w 100% nasz, tworzony przez kobiety dla kobiet z pasją, z miłością i zaangażowaniem. Życie ucieka nam przez palce, dlatego ważne jest, aby robić coś co się kocha, aby nosić coś w czym jesteśmy sobą. Kochamy modę i ubrania, przede wszystkim takie, które są użyteczne, wielofunkcyjna, na każdą okazje, które ubierasz i chcesz już w nich zostać.

Dziękujemy za każdy zakup i odwiedziny na stornie www.lamelu.pl Będzie nam niezmiernie miło za każde polecenie naszego sklepu znajomym. Mamy nadzieję, że będziesz nam towarzyszyć w tej przygodzie i pokochasz nasze produkty, tak samo mocno jak kochamy je my.

Team LAMELU

Agnieszka, Marcin i Amelka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl